INFO

Kas öösihikute kasutus tuleks Eestis lubada?

Sinu arvamus on väga oluline! Hetkel kehtiva Relvaseaduse kohaselt on Eesti Vabariigis öösihikute kasutus keelatud, ent samas on mitmetes teistes Euroopa Liidu riikides öösihiku kasutus lubatud (nt Soome, Läti, Saksamaa). Palun vasta allpool, kas ka Eestis peaks öösihikute kasutuse lubama?


Mis on öösihik?

Öösihik on puudulikus valguses sihtimiseks ettenähtud seade, millel on kujutise muundur või elektrooniline võimendus. Öösihikud võivad olla termosihikud kui infrapunasihikud.

Rohkem infot nii öösihikute kui ka nende kasutuskeelu kohta leiab artiklist “Kas öösihikute kasutuskeeld on ajakohane ja mõistlik?” (Artikli kuulamiseks klõpsa alloleval pleieril).


Mida teeme küsitluse statistikaga?

Koostame küsitluse käigus saadud vastusest statistilise üldkokkuvõtte, mida jagame avalikkusega, et alustada avalik diskussioon öösihikute lubamise/keelustamise üle.

Preemiad

Kõigi vastajate vahel loosime välja 30x suurendusega pikksilma Yukon Scout, samuti on igale vastajale väike kingitus. Täpsem info allpool.

KÜSITLUS

Küsitluses osalemise viimane tähtaeg oli 30.11.2020.

PREEMIAD

Igale vastajale kingitus ja osalus auhinnaloosis

Tänutäheks küsitluses osalemise eest anname igale vastajale personaalse kinkekaardi, mille saadame kohe peale küsitlusele vastamist e-posti peale.

Aga see pole veel kõik. Lisaks loosime kõigi vastajate vahel peale küsitluse lõppu välja 30x suurendusega pikksilma Yukon Scout.


Kohe peale vastamist saadame sulle e-posti peale kingituse. Peale küsitluse lõppu saadame sulle e-postiga küsitluse statistilise kokkuvõtte ja auhinnaloosi tulemused..