Soodus
Yukon 30×50 binokkel
Erakordse 30× suurendusega Porro-binokkel — pikksilma alternatiiv kahesilmse mugavusega, statiivile mõeldud.
- Suurendus: 30×
- Objektiiv: 50 mm
- Vaateväli: 2,2° / 38 m@1000m
- Kaal: 1050 g
Laos
Yukon 30×50 — pikksilma jõud kahesilmses korpuses
Yukon 30×50 on äärmiselt kõrge fikseeritud suurendusega binokkel — eriline lahendus neile, kes soovivad pikksilma detaili kahesilmse vaatamise mugavuses.
30× suurendus
30× suurendus avab vaatlemiseks objekte, mille tavalised binoklid täiesti vahele jätavad — kuid kasutamiseks on statiiv kohustuslik.
50 mm objektiiv
Suure suurenduse juures pakub 50 mm objektiiv minimaalset valgust — eelistatud on kasutamine päevavalguses ja heades vaatlustingimustes.
BAK4 Porro-prismad
BAK4 prismad koos mitmekihiliste kateetega hoiavad pildi terava ja kontrastse.
Statiivilt kasutamiseks
30× suurenduse korral pole käeshoidmine võimalik — kasutamiseks vajalik statiiviadapter ning binokkel toetub keskmise telje kruvikinnitusele.
Tugev korpus
Kummikatte ja tugeva keskvõlli tõttu kannatab binokkel intensiivset kasutust.
Kellele see on mõeldud
Sobib lindude- ja maastikuvaatlejale, kes vaatleb avaratel aladel pikemaid vahemaid ning eelistab kahesilmset vaatamist pikksilmale.
| Suurendus | 30× |
|---|---|
| Objektiivi diameeter (mm) | 50 |
| Prisma tüüp | Porro (BAK4) |
| Vaateväli | 2.2° / 38 m@1000m |
| Silmavahe (IPD) | 60–70 mm |
| Sulguv silm (eye relief) | 10 mm |
| Lähifookuse kaugus | 20 m |
| Mass / Kaal | 1050 g |
| Mõõtmed | 195 × 194 × 70 mm |
| Katted | Mitmekihiline (multi-coated) |
| Korpus | Kummiga kaetud |
| Töötemperatuur | –10 °C … +40 °C |