Soodus
Mahtuvus
2,4 Ah
Kasutus
Välisaku digiseadmetele
Kaal
230 g
Tööaeg
kuni 9 h
Pinge
12 V
Kaitseklass
IPX5
EPS3 — kompaktne 2,4 Ah Li-Pol välisaku
Pulsari Li-Pol välisaku EPS3 on disainitud Pulsar, Sightmark ja Yukon digitaalsete seadmete, termokaamerate ja öövaatlussihikute toiteks. Sobib seadmetele nagu Digisight, Recon, Ranger ja teised, millel on välise toite pesa.
Pikem tööaeg
2,4 Ah maht pikendab seadme autonoomset tööaega oluliselt — kuni 9 tundi väikese voolutarbega seadmetel.
Mugav kasutus
Komplektis on ühemeetrine pikenduskaabel, mis lubab akut hoida sobivas kohas (näiteks taskus), samal ajal kui seade on töös.
Universaalsus
Sobib lisaks ka muude väliste seadmete toiteks, näiteks GPS, FM-modulaator, mini-TV või mobiiltelefon.
| Aku tüüp | Li-Pol |
|---|---|
| Mahtuvus | 2,4 Ah |
| Nominaalpinge | 12 V |
| Laadimispinge | 8,9 V |
| Täislaadimisaeg | 2 h |
| Tööaeg (250 mA juures) | kuni 9 h |
| Töötsüklid | > 500 |
| Töötemperatuur | –20 °C … +60 °C |
| Kaitseklass | IPX5 |
| Mass | 230 g |
| Mõõdud | 85 × 76 × 40 mm |