Soodus
Mahtuvus
5 Ah
Kasutus
Välisaku digiseadmetele
Kaal
350 g
Tööaeg
kuni 20 h
Pinge
12 V
Kaitseklass
IPX3
EPS5 — võimas 5 Ah Li-Pol välisaku
Pulsari Li-Pol välisaku EPS5 on disainitud Pulsar, Sightmark ja Yukon digitaalsete seadmete, termokaamerate ja öövaatlussihikute toiteks pikemateks vaatlusteks ja jahiks. Sobib seadmetele nagu Digisight, Recon, Ranger ja teised, millel on välise toite pesa.
Topeltmahtuvus
5 Ah maht — kaks korda rohkem kui EPS3 — pikendab seadme autonoomset tööaega kuni 20 tunnini väikese voolutarbega seadmetel.
Pikenduskaabel komplektis
Ühemeetrine pikenduskaabel lubab akut hoida sobivas kohas, näiteks taskus.
Universaalsus
Sobib ka muude väliste seadmete toiteks: GPS, FM-modulaator, mini-TV, mobiiltelefon ja muud välise toiteühendusega seadmed.
| Aku tüüp | Li-Pol |
|---|---|
| Mahtuvus | 5 Ah |
| Nominaalpinge | 12 V |
| Laadimispinge | 8,9 V |
| Täislaadimisaeg | 4 h |
| Tööaeg (250 mA juures) | kuni 20 h |
| Töötsüklid | > 500 |
| Töötemperatuur | –20 °C … +60 °C |
| Kaitseklass | IPX3 |
| Mass | 350 g |
| Mõõdud | 106 × 75 × 20 mm |