Kuidas tellida kaupu Optikwelt e-poest?

Oleme püüdnud teha meie e-poest kaupade tellimise võimalikult lihtsaks. Meie e-poes saab tellida nii eraisikuna kui juriidilisele isikule.

Kataloogid

Kaupadega tutvumiseks palun vali sind huvitava toote kategooria e-poe menüüst. Seejärel suunatakse siin kataloogi, kus näed kaupade pisipilte, nimetusi ja hindu. Kaubaga tutvumiseks klõpsa pisipildil, mille järel suunatakse sind tootelehele.

Garantiiaeg

Kõigi meie poest müüdavate seademete garantiiaeg on 3 aastat. Akude garantiiaeg on 1 aasta.

Tooteleht

Tootelehel on toodud toodet tutvustavad pildid, toote nimetus, lühikirjeldus ja  põhjalikum teave kauba kohta ning hihnd, laoseis ja ostukorvi lisamise ankeet.

Laoseis näitab meie Eesti laos olevaid koguses. Kui hetkel toodet Eesti laos ei ole, siis toodet ostukorvi lisada ei saa. Uuendame laoseise igapäevaselt. Juhul kui teid huvitab toode, mida hetkel laos ei ole, siis palun saatke julgesti tootelehelt päring ja me täpsustame võimalikku tarneaega.

Ostukorv

Ostukorvist leiad kõik kaubad, mis oled tootelehekülgedel sinna lisanud. Ostukorvis olevad tooted lisatakse sinu tellimusele. Juhul kui soovid ostukorvi sisu muuta, saad hõlpsasti tooteid sealt nii eemaldada kui muuta nende koguseid. Juhul kui midagi jäi puudu, siis siirdu vastava toote lehele ja lisa see ostukorvi.

Tellimine

Kui oled soovitud kaubad välja valinud ja ostukorvi sisu üle kontrollinud, on viimaseks sammuks tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine. Tellimuse lehel kuvatakse tellitavate kaupade loend, tarneviiside valikud ja makseviiside valikud. Palun täida ankeedis küsitud andmed, vali sobiv tarnemeetod ja makseviis ning kinnita tellimus.

Tellimine juriidilisele isikule

Juhul kui soovid tellida juriidilise isikuna, siis palume samuti tellimuse vormistada meie e-poes. Tellimuse vormistamisel tuleb sul täita paar lisavälja juriidilise isiku kohta ning sulle genereeritakse automaatselt vajalik raamatupidamisdokument.

Maksmine

Peale tellimuse kinnitamist suunatakse sind edasi maksma. Maksmisprotseduur sõltub valitud makseviisist. Meie e-poes saab tasuda pangaülekandega, järelmaksuga ja ülekandega.

NB! E-poe tellimused pööratakse täitmisele alles peale tasu laekumist meie pangakontole.

Tasumine arvega

Juhul kui valisid makseviisiks pangaülekande, siis peale tellimuse kinnitamist suunatakse sind edasi leheküljele, kus on toodud tellimuse andmed, pangaülekande jaoks vajalik teave ja PDF kviitungi link.

Tasumisel pangast palume kindlasti märkida selgitusse tellimuse numbri, mis hõlbustab ülekande sidumist tellimusega.

Tasumine pangalingiga

Kui valisid makseviisiks pangalingiga tasumise, siis suunatakse sind edasi maksekeskusesse, kus saad hõlpsasti sooritada makse oma kodupangast. Peale õnnestunud tasumist suunatakse sind tagasi meie e-poe lehele, kus on toodud tellimuse andmed ja PDF kviitungi link.

Tasumine järelmaksuga

Meie e-poest saab kaupu soetada ka järelmaksuga. Valida saad kas ESTO või Montonio järelmaksu vahel.

ESTO järelmaks

Esto järelmaksu puhul pakub järelmaksuteenust ESTO AS. Juhul kui sul ei ole veel ESTO Kontot, siis järelmaksu vormistamise käigus pead selle eelnevalt looma. Konto avamine on tasuta ja halduskuludeta. Edasi tuleb vormistada ESTO keskkonnas kauba eest tasumine.

Montonio järelmaks

Montonio järelmaksu puhul saad valida erinevate teenusepakkujate vahel. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse sind Montonio keskkonda, kus tuleb vormistada Montonio järelmaks ning sulle saadetakse järgnevate päevade jooksul erinevad järelmaksupakkumised, millede seast saad valida endale sobivama. Vali endale sobivam järelmaksupakkumus ja vormista tasumine.

Tarne / kättetoimetamine

E-poest tellitud kaupu edastame SmartPosti’ga. Valida saad kas SmartKulleri või SmartPost pakiautomaadi vahel. Pakiautomaadi pluss on, et saad minna võtta kauba pakiautomaadist sulle sobival ajal. SmartKulleri eelis on, et kaup antakse üle sulle isiklikult sinu poolt tellimuses märgitud aadressil.

Optikwelt Konto

Et tellimuse täitmisega seonduvad protseduurid oleksid mugavamad luuakse esmakordsel tellimisel sulle Optikwelt konto, mille andmed saadetakse sinu poolt antud e-posti aadressile. Optikwelt kontol, saad näha oma tellimuste ajalugu ja aktiivsete tellimuste täitmise kulgu. Samuti on leiad Optikwelt kontolt sulle väljastatud sooduskupongid.

Küsimused ja tagasiside

Juhul kui sul on küsimusi konkreetse toote kohta, siis palume minna vastava toote leheküljele ja täita seal oleva ankeetvormi, mis asub nupu “Küsi lisa” all. Nii saame kohe ka ühes sinu küsimusega viite konkreetsele tootele, mille kohta sul oli küsimusi.

Juhul kui sul on üldist laadi küsimusi, kommentaare või muud laadi päring, siis palume minna meie leheküljele Kontakt, kus saad kasutada vastavat ankeetvormi.

Mistahes päringutele vastame esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul.

Kasutusjuhendid ja abi

Kõigi toodetega on kaasad tootjapoolne kasutusjuhend. Tootjapoolsed kasutusjuhendid leiab alati ka tootja lehelt.

Oleme alustanud ka online juhendite loomist ja avaldamist meie veebileheküljel, mida on hõlbus vaadata ka nutiseadmetest. Avaldame need jooksvalt, vastavalt sellele kuidas nood valmivad.