Soodus
Yukon 20×50 binokkel
Fikseeritud 20× suurendusega 50 mm Porro-binokkel — kahesilmne pikksilm pikemateks vaatlusteks statiivilt.
- Suurendus: 20×
- Objektiiv: 50 mm
- Vaateväli: 3,5° / 61 m@1000m
- Kaal: 1020 g
Laos
Yukon 20×50 — fikseeritud kõrge suurendusega vaatlusbinokkel
Yukon 20×50 on fikseeritud kõrge suurendusega täismahuline binokkel — pakub teleskoopilist detaili kahesilmse mugavusega. Sobib pikemate vaatluste jaoks statiivilt.
20× suurendus
Fikseeritud 20× suurendus toob kaugemad detailid silmade ette nagu pikksilm — kahe silmaga vaatamine on tunduvalt mugavam kui ühesilmsel teleskoopil.
50 mm objektiiv
50 mm valguskogumine hoiab pildi ereda ka päikese loojangu eel.
BAK4 Porro-prismad
BAK4 prismad ja mitmekihilised katted tagavad parima võimaliku kontrasti ja värvitäpsuse.
Statiivile mõeldud
20× suurenduse tõttu on statiiv praktiliselt vältimatu — keskel asuv kruvikinnitusava võimaldab L-adapteri abil paigaldada statiivile.
Tugev kummikorpus
Kummiga kaetud korpus annab kindla haarde ja talub välitingimusi.
Kellele see on mõeldud
Sobib avaratel maastikel vaatlejale, lindude- ja kosmosevaatlejale, kes hindab kahesilmse vaatlemise mugavust suure suurenduse juures.
| Suurendus | 20× |
|---|---|
| Objektiivi diameeter (mm) | 50 |
| Prisma tüüp | Porro (BAK4) |
| Vaateväli | 3.5° / 61 m@1000m |
| Silmavahe (IPD) | 60–70 mm |
| Sulguv silm (eye relief) | 12 mm |
| Lähifookuse kaugus | 15 m |
| Mass / Kaal | 1020 g |
| Mõõtmed | 195 × 194 × 70 mm |
| Katted | Mitmekihiline (multi-coated) |
| Korpus | Kummiga kaetud |
| Töötemperatuur | –10 °C … +40 °C |