Soodus
SW-30 sihiku kinnitus
SW-30 sihiku monoblokk-kinnitus 30 mm (ja 1″ üleminekutega) toruga sihikutele Weaver/Picatinny 21 mm liistule. Anodeeritud alumiiniumsulamist, mattmust, keskkõrgus 40 mm.
Laos
SW-30 monoblokk-kinnitus optilistele sihikutele
SW-30 on monoblokk-tüüpi kinnitus optilise sihiku paigaldamiseks tulirelvale, mille relval on Weaver- või Picatinny-tüüpi liist (21 mm). Kinnitus sobib 30 mm keskmise toru diameetriga sihikutele — komplektis on metallist üleminekud 1-tollise toru jaoks. Keskmine kõrgus toru telje ja liistu vahel on 40 mm.
Materjal ja viimistlus
Kronstein on valmistatud alumiiniumsulamist 6061 ja anodeeritud. Värv on mattmust — ei peegeldu jahis ega lasketiirus.
Paigaldus ja seadistus
Rõngaste nihutamine paigaldusklambri suhtes lubab leida sihiku parima asendi relva suhtes. Lühike alus võimaldab kinnitamist juba 70 mm pikkusele liistule. Kinnituse kinnitamine liistule toimub kahe mutriga, mida saab keerata mutrivõtme või kruvikeerajaga (vajadusel ka mündiga).
Komplektis
Lisaks kinnitusele on pakendis ka üleminek-poolring koos Weaver-tüüpi plaadiga lisaseadmete (näiteks taskulambi või laserosuti) paigaldamiseks.
| Tüüp | Monoblokk-kinnitus |
|---|---|
| Toru diameeter | 30 mm (1″ üleminekutega) |
| Keskkõrgus | 40 mm |
| Kinnitus relvale | Weaver / Picatinny 21 mm |
| Materjal | Alumiiniumsulam 6061, anodeeritud |
| Värv | Mattmust |
| Mõõdud | 155 × 50 × 63 mm |
| Mass | 0,2 kg |