Uuenduslikud materjalid sihikute kaitseks
Vanasti kasutati sihikute kaitseks presentkatteid, kuid tänapäeva tehnoloogia pakub hoopis usaldusväärsemaid lahendusi. Materjalid, nagu näiteks neopreen, Cordura kangas või kasvõi kevlar, tagavad optilise seadme kindla kaitse äärmuslikes tingimustes. Sellised katted sobivad ideaalselt sihikute ohutuks hoidmiseks seljakotis, aga ka nende kaitseks otse püssil, liikumise ajal.

Sihikute plastkatted – funktsionaalsed ja mugavad
Sihikute plastist kaitsekatted on universaalne lahendus mehaaniliste kahjustuste ennetamiseks. Neid on lihtne peale panna ja ära võtta ning mis kõige tähtsam – neid saab avada hääletult ainult ühe pöidlaliigutusega. See on oluline hetkedel, mis nõuavad vaikust ja keskendumist.

Mikrokiudlapp on asendamatu tarvik
Mikrokiudlapp on lihtne, kuid tõhus vahend optiliste seadmete eest hoolitsemiseks. See eemaldab hõlpsasti läätsedelt mustuse ja pritsmed, ei jäta jälgi ega kahjusta peegeldusvastast katet. See lapike sobib mitte ainult optiliste seadmete, vaid ka prillide ja elektroonikaseadmete ekraanide puhastamiseks.

Silmaklapp sihikule täiendavaks kaitseks
Sihikul oleva silmaklapi ülesanne ei ole mitte ainult kaitsta sihikut, vaid tagada ka laskmise ohutus. Lasu hetkel leevendab see tagasipõrget, takistades sihiku põrkumist vastu laskja kulmu. Lisaks sellele vähendab silmaklapp liigse valguse mõju, hõlbustades sihtimist.

Neile, kes soovivad osta kvaliteetseid optilisi seadmeid ja nende tarvikuid, pakub meie veebileht optikwelt.ee laia tootevalikut. Siit leiate kõik vajamineva oma optilisele seadmele usaldusväärse kaitse ja kasutusmugavuse tagamiseks. Tulge ja tutvuge meie toodetega ning valige nende hulgast selline, mis vastab kõige paremini teie vajadustele ja eelistustele.